Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival bardzo często określany jest "polskim tomorrowlandem" i nie jest tak bez powodu. Festiwal ten to jedna z większych i najbardziej znanych muzycznych imprez w kraju. Do tego roku odbywał się w Kołobrzeskim Amfiteatrze, który stawał się na trzy dni światową stolicą muzyki elektronicznej.

Ten wyjątkowy polski festiwal muzyki elektronicznej kusi ludzi nie tylko mocnym line-upem, który składa się z najwybitniejszych polskich i światowych DJ'jów, ale także mnogością efektów specjalnych i wizualnych, które wprawiają w zachwyt barwnością kolorów i pomysłowością.

Historia festiwalu sięga początku lat 90, ale oficjalnie pierwszy Sunrise Festival miał miejsce w 2004 roku. Od paru lat patronat medialny nad festiwalem obejmuje radio RMF Maxxx, które prowadzi transmisję koncertów dając tym samym możliwość usłyszenia genialnych DJ'ów wszystkim zainteresowanym muzyką elektroniczną płynącą z Kołobrzegu.

Sunrise Festival 2018 przeszedł do historii jako ostatni, odbywający się w Amfiteatrze w Kołobrzegu Sunrise. Swój związek z tym nadmorskim miastem pożegnał , jak można było się spodziewać z wielką pompą. Postawione zostały 3 genialne sceny, na których zagrali najwybitniejsi przedstawiciele muzyki elektronicznej. Na tegorocznym festiwalu pojawili się między innymi: DJ Snake, Timmy Trumpet, Eric Prydz, Oliver Heldens, Martin Solveig, Disciples, Don Diablo, Throttle, Robin Schultz czy Armin Van Buuren. Nie zdziwiło więc nikogo to, że bilety na sobotni dzień festiwalu rozeszły się zastraszającym tempie.

Jedno jest pewne: Sunrise Festival to miejsce niezwykłe, które warto odwiedzić kolekcjonując wspomnienia.