Fenomenalny mecz reprezentacji Czech - przegrana drużyny narodowej Polski w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Fenomenalny mecz reprezentacji Czech - przegrana drużyny narodowej Polski w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Klęska drużyny Polski w pierwszym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 - doskonały mecz czeskiej reprezentacji narodowej!

Zakończony w grudniu mundial w wykonaniu polskiej narodowej drużyny nie był za bardzo udany. Polscy reprezentanci oczywiście byli w stanie wywalczyć awans do fazy play-off, ale nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Kibice futbolu z naszego kraju zgodnie uważali, że wymagana jest zmiana na stanowisku trenera. I właśnie dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie umowy z Czesławem Michniewiczem. Nowym trenerem polskiej narodowej kadry został Fernando Santos, którego pierwszym istotnym oponentem była kadra narodowa Czech. Było to pierwsze starcie w eliminacjach do Euro 2024 i niesamowicie istotne było to, żeby wygrać.

Humory w polskiej drużynie Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były pozytywne, jednak weryfikacja nadeszła bardzo szybko. Już po 3 minutach starcia kadra narodowa Czech bowiem dała radę strzelić dwie bramki. Zarówno dla sympatyków zebranych na stadionie w Pradze, jak i piłkarzy było to wielkie zaskoczenie. Gracze czeskiej kadry narodowej od samego początku spotkania wyglądali znacznie lepiej od naszych graczy i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej odsłonie to się zmieni. Drużyna polska grała trochę lepiej w drugiej części tego meczu, jednak to piłkarze z Czech zdobyli gola numer 3. Kuchta Jan był strzelcem bramki numer 3 w 64. minucie starcia. Gracze polskiej kadry zdołali zdobyć jedynie jednego gola na 3 minuty przed końcem spotkania. Ten mecz w wykonaniu kadry narodowej Polski był tragiczny i należy to zaznaczyć. Bez wątpienia nie tak debiut w naszej reprezentacji wyobrażał sobie portugalski szkoleniowiec Santos. Reprezentacja Polski mierzyć się będzie z albańską drużyną w drugim pojedynku eliminacyjnych zmagań. Z całą pewnością w tym meczu polska narodowa kadra musi odnieść wygraną.