Freelancer pozycjonowanie 2022

Freelancer pozycjonowanie 2022

Najbardziej profesjonalni w kraju!

Biorąc pod uwagę fakt, że tu trafiłeś, to znaczy, że szukasz kogoś, kto pomoże Ci trafić do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwań Google.

Trafiłeś idealnie!


Potrzebujesz skutecznego pozycjonowania lub szukasz SEO porady? Napisz do mnie -> consulting seo http://sebastianmatysik.pl/


Jesteśmy najlepszą tego typu firmą w Polsce. Pozycjonujemy strony internetowe, a także specjalizujemy się w działaniach z zakresu szeroko pojętego marketingu internetowego. Jesteśmy firmą, która udowadnia, że pozycjonowanie stron internetowych to proces, który nie musi trwać latami i być kompletnie bezskutecznym.

Nie od dziś wiemy, że Google jest największą wyszukiwarką internetową na świecie. Udowodniono, że w ciągu jednego miesiąca korzysta z niej 20 milionów użytkowników! Co więcej, obejmują oni 93 procent wszystkich ludzi korzystających z internetu. Robi wrażenie, prawda?

Z kolei na polskim rynku ich udziały w liczbie wyszukiwań wynoszą aż 97 procent. Nie ma sensu się okłamywać - chcesz być widoczny w sieci? Musisz być na pierwszych miejscach w Google, a my jesteśmy tu po to, aby Ci to umożliwić.

Doświadczenie przede wszystkim

Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży SEO. Nad wieloma SEOwcami dominujemy właśnie dzięki doświadczeniu nabytemu w trakcie długich lat pracy.

Przeszło 10 lat pracy, obserwacji, zbierania doświadczeń i dążenia do profesjonalizmu.

W zakresie naszych działań wykonujemy pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych, tworzenie stron internetowych, kampanie Google AdWords, prowadzenie firmowych kont w mediach społecznościowych jak Twitter, Facebook i Instagram, a także marketing szeptany.

Podejmujemy się każdego zlecenia - nawet najtrudniejszego. Długookresowa obserwacja i analiza rynku internetowego w Polsce oraz na świecie, dała nam możliwość opracowania własnych strategii robienia SEO.

Zatrudniamy zespół profesjonalistów w dziedzinach copywritingu, pozycjonowania, programowania oraz tworzenia stron www, obsługi social media i organizowania kampanii Google AdWords.

Nasze umiejętności stoją na naprawdę wysokim poziomie.

Reklamuj się lepiej niż dotychczas!

Chcesz reklamować się przez social media?

Nasi eksperci się tym zajmą! Zajmą się każdym profilem, nawet ten najbardziej zaniedbany lub utworzą i poprowadzą dla Ciebie całkowicie nowy.

Wierz nam, wiemy co robimy. Zależnie od Twojej sytuacji, stworzymy indywidualną strategię, dzięki której będziemy w stanie trafić na pierwszą stronę wyszukiwarki.

Wygląda na to, że na stronie jest wirus, który uniemożliwia dalsze pozycjonowanie?

Pozbawiamy wirusów zainfekowane witryny oraz poprawiamy najbardziej skomplikowane błędy. Twoja firmowa strona znowu może stać się wartościową i atrakcyjną wizytówką skutecznie przyciągającą potencjalnych klientów.

Wypozycjonujemy Cię na każdym rynku!

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron zarówno na rynkach lokalnych, na rynku ogólnopolskim, jak i za granicą.

Nasi obecni Klienci to przedsiębiorstwa działające w Polsce, ale też w takich krajach Europy, jak Niemcy, Włochy czy Wielka Brytania.

Jakikolwiek biznes prowadzisz i jaki zasięg obejmują Twoje działania, SEO jest najlepszą rzeczą na jaką możesz się zdecydować.

Nie ma co się oszukiwać - wyłącznie top10 pozwala Ci pozostać zauważonym przez potencjalnych klientów.

Z kolei osiągnięcie tego szczytu wcale nie należy do najprostszych rzeczy - dlatego profesjonalna agencja SEO to podstawa w trudnej walce z pozostałymi firmami.

Pierwsza strona wyszukiwarki to nie bajka - możesz tam być!

Jaki jest sens w zakładaniu strony internetowej przedsiębiorstwa, jeśli nie stanowi ona dla Ciebie żadnego zysku? To tylko strata pieniędzy i czasu.

Jako profesjonaliści jesteśmy w pełni świadomi, iż wielu właścicieli stron zrezygnowało z korzystania z usług pozycjonowania, ponieważ poprzednie firmy nie wywiązały się ze swojego zadania, a nawet popsuły obecny stan.

Jesteśmy świadomi jak to zniechęca i dlatego nasza agencja działa tak, aby usługi, które wykonujemy, stały na jak najwyższym poziomie.

Zadzwoń do nas, mamy najlepszą ofertę w Polsce!

Jeżeli zdecydujesz się z nami skontaktować i przedstawisz nam w jaki sposób prezentuje się obecna sytuacja Twojej witryny, będziemy mogli zrobić wycenę SEO, jakie wykonamy.

Na początku nawiązanej współpracy dokonamy analizy aktualnych pozycji w wyszukiwarce oraz jej stan.

Dzięki gamie doskonałych narzędzi służących do analizowania stron na wielu poziomach, będziemy zdolni dojść do bardzo pomocnych wniosków, które pozwolą zoptymalizować i przygotować witrynę do procesu pozycjonowania.

Krótko o pozycjonowaniu, czyli co dzieli Cię od pierwszej dziesiątki

Wielu właścicieli stron twierdzi, że wszystko wygląda tak, jak powinno, ale często nie wiedzą nic o błędach i nieścisłościach wiążących się z ich witrynami. Profesjonalna agencja pozycjonująca podejmą działania, dzięki którym, że notowania witryny wzrosną.

Stworzymy listę kluczowych dla Twojej branży fraz.

Nasze zaplecze liczy obecnie około tysiąca domen. Są one oczywiście bardzo wartościowe zgodnie z wymaganiami Google, zatem możesz być pewny bardzo mocnych linków zewnętrznych.

Na realne wyniki w przypadku naszych działań SEO, potrzeba niespełna trzy-cztery miesiące.

To minimalny czas, jaki pozwala na zbudowanie mocnego zaplecza i co za tym idzie - podniesienia pozycji na liście wyszukiwań Google.

Na początku zrobimy audyt stanowiący zbiór zaleceń związanych z tym, co zmodyfikować, by roboty Google zaczęły odbierać ją stronę jako wartościową.

Wpłynie to na fakt, że SEO będzie skuteczne.

Odpowiednia optymalizacja to konieczność. Wyłącznie te z witryn, które skonstruowane są w sposób zgodny z wymaganiami Google, będą mogły znaleźć się na pierwszej stronie